Nikt nie lubi Libra Coina :( Ethereum w sieci… Bitcoin Cash? | KRYPTO Stream #27

Sprawdź najnowsze wydanie magazynu FXMAG: https://www.fxmag.pl/biezace-wydanie
Kod rabatowy na kurs bezpieczeństwa przy zakupie prenumeraty magazynu: BHK12
Odwiedź krypto-sklep FlyingAtom: https://flyingatom.shop/pl/

Dwudziesty siódmy odcinek cyklu KRYPTO STREAM, czyli cotygodniowej dawki istotnych informacji z rynku walut cyfrowych i technologii blockchain, ogołoconej z medialnego szumu i bezwartościowej euforii. Rynek, technologia, adaptacja. Prowadzi Darek Dziduch.
Start w każdy poniedziałek o 20:00.

Tematy wspomniane podczas programu: https://www.fxmag.pl/artykul/nikt-nie-lubi-libra-coina-ethereum-w-sieci-bitcoin-cash-krypto-stream-27

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych.

Post Author: CoinCryptoNews