#BİTCON#ETHEREUM#DASH#LINK#EOS#CHZ#HOT#IOTA#.DA SON DURUM#KRİPTO PARALARDA#YEŞİLLENME VAR/2021./

👍Kripto Coin Çarşısına Hoşgeldiniz….
BU GÜN BİTCOİN VE ALTCOİNLERDE KIPIRDANMALAR VAR.FARKLI İNDİKATÖRLERLE BİTCOİN VE ALTCOİN ANALİZLERİ.PİYASA DA SON GELİŞMELER.HANGİ YÖNE GİDİYORUZ….
——————————————————————————————————————-
Gerçekten sağlam. Düzeltmenin her zaman olduğu biliniyor, ancak Market için en kötü durumlardan bazılarını düşünmemek zor. Şu anda fiyatın nerede olduğu, şimdi satın almak için iyi bir zaman olup olmadığını merak eden insanlarla tanıştım. Arkanıza yaslanıp beklemenin düpedüz yanlış olduğunu söyleyebilirim, belki de hat boyunca bazı kayıplara uğrayabilir, bu bir yatırımcı için yanlış bir zihniyettir çünkü bir yatırımcı olarak her zaman daha fazla para biriktirmenin kar elde etmenin yollarını bulmak yaşam tarzı, tecrübeli ͳɾadeɾlerin bile uzun ya da kısa pozisyon alacağı şüphesi içindedir. Fiyat değerinin fırlamasını beklemeden portföyünüzü oluşturmayı öğrenmelisiniz.

Bitcoin-Altcoin-Borsa-Ons Altın Ons Gümüş – Euro -Dolar.
Günlük Teknik-Temel analizler ve Cyripto Borsa Haberleri.

Videolarımızın Sizlere faydalı olduğunu düşünüyorsanız beğenmeyi ve abone olmayı unutmayınız lütfen.

Açıklama ve uyarı:
—————————————
YouTube kanalımdaki bilgiler kesinlikle eğitim amaçlıdır. Meydana gelen herhangi bir kayıp veya kazançtan sorumlu değilim.

Bu tamamen eğitici bir içeriktir. Size ne alacağınızı / satacağınızı söylemek için pazardaki, çarşıdaki, marketteki hareketlerimi paylaşmıyorum, daha ziyade izleyicilere yatırım yapma konusunda ne hissettiğimi göstermek için. Benim risk toleransım sizinkinden çok farklı. Borsada veya kripto piyasasında herhangi bir adım atmadan önce kendi araştırmanızı kesinlikle yapın.
————————————————————————————————————————
ETİKETLER:
————————————–
Altın, Dolar, Euro, Borsa, Gümüş, Bitcoin, Altcoin, vb. tüm yatırım araçları hakkında analiz-yorum yapan, finans haberleri, eğitimler veren bilgi kanalı…

bitcoin, kripto para birimi 2021, kripto, kripto, kripto para birimleri, kripto çökmesi, kripto çökmesi, kripto çökmesi, kripto düşmesi, bitcoin çökmesi, kripto balonu 2021, kripto balonu patlaması, kripto para birimleri düşüyor, kripto çökmesi , kripto çökmesi 2021, kripto çöküşüyle ​​ne yapılmalı, kripto çöküşü geliyor, kripto çöküşü ne zaman, kripto ne zaman satılmalı, kripto ne zaman alınmalı, kripto çöküşü, kripto balonu, kripto çöküşü ne zaman, ne zaman kripto çöküşü, kripto balonu patlamaları, Veya kripto Ralliysi,yukarı veya aşağı hareketleri, teknik ve temel analizleri,grafik hareketleri……Bitcoin yorumları, Bitcoin tl , Bitcoin ne kadar, Bitcoin dolar, Bitcoin ne olur, Bitcoin yorum, Bugün Bitcoin ne kadar, Bitcoin nasıl alınır, Bitcoin analiz, Bitcoin canlı, Bitcoin kaçtan alınır, Bitcoin tahminleri, Bitcoin ne olacak, Bitcoin ne olur, Bitcoin ne zaman yükselir,
.
————————————————————————————————————————–

Kanal linkleri:
https://www.youtube.com/channel/UCZkdkJsLP_3onxxB4dB3REQ
——————————————————————————————————–
Bana güven veren kripto borsaları linkleriyle beraber:
————————————————————————————————————-
Bitpanda da hesap oluşturun:Chttps://www.bitpanda.com/tr
Cyripto.com da hesap oluşturun:https://auth.crypto.com/
Coinbase de hesabı oluşturun: https://www.coinbase.com/
————————————————————————————-
kripto para birimleri veya genel olarak yatırım hakkında en son haberler….
——————————————————————————————————-
YASAL UYARI
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

E-Mail(contact):[email protected]
Twitter :https://www.twitter.com/52parantez

Post Author: CoinCryptoNews