Konferencja BTC – Bitcoin Token Cryptocurrency – Gdańsk 27.10

16:00 – 16:10 – Otwarcie konferencji
16:10 – 16:50 – Zuzanna Umińska Profit Plus: Biznes Podatki Prawo
16:55 – 17:35 – Łukasz Botorek Xminer
17:40 – 18:00 – Przerwa kawowa
18:05 – 18:45 – Robert Gawęda PZK – Polski Związek Kryptowalut
18:50 – 19:30 – Michał Stryjewski Chainers Group

Prelegenci:

Zuzanna Umińska: Doradca podatkowy, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Wieloletni pracownik organów podatkowych i kontroli skarbowej, z wykształcenia prawnik, z zamiłowania procesualista. Obecnie zajmuje się kreowaniem pozytywnego i bezpiecznego otoczenia podatkowego przedsiębiorców oraz doradza w racjonalizowaniu obciążeń podatkowych w procesach gospodarczych.

Temat: Biznes oparty na walutach cyfrowych wyzwania , możliwości i ryzyka

Jakie modele biznesowe najczęściej występują w biznesie krypto, jakie ryzyka biznesowe zachodzą?
———————-
Robert Gawęda, doświadczony praktyk rynków finansowych, główny trader Live Trading Room-u Wiedza Warta Milion oraz inwestor na rynku nieruchomości. Swoje doświadczenie jako trader zdobył podczas inwestycji na rynkach takich jak rynek indeksów giełdowych, ropy naftowej, metali szlachetnych oraz forex.

Temat: Dlaczego tak wielu traci pieniądze i jak to zmienić?

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z mechanizmów jakie rządzą rynkami. Widać to dokładnie na przełomie wieków. Pewne schematy powtarzają się i będą się powtarzać. Niestety niezorientowani wiecznie będą popełniać te same błędy mimo, że informacje na ten temat są ogólnodostępne. Niestety ludzkie skłonności oraz niewiedza powodują, że pewne schematy będą wykorzystywane przez poinformowanych pozostali pozostaną tylko i wyłącznie dawcami kapitału. Podczas mojego wystąpienia dowiesz się, dlaczego ludzie tracą oraz nakreślę co jest najważniejsze, by nie poddać się emocjom.
———-
Łukasz Botorek: Prezes kopalni kryptowalut Xminer,
Człowiek z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetyki odnawialnej w branży miningowej.

Temat: Aktualna strategia wydobycia i perspektywy inwestycyjne w moc obliczeniową na 2019 rok
———————
Michał Stryjewski: zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. Od 2016 roku współzałożyciel firmy Unlimited Miners. Dystrybutor urządzeń z Azji opartych o technologię blockchain. Od dwóch lat zajmuje się wdrażaniem technologii blockchain w firmach. Skutecznie tworzy centra obliczeniowe w przedsiębiorstwach.

Temat: Optymalizacja kosztów zużycia energii za pomocą technologii blockchain

Instalacja urządzeń do automatycznego przetwarzania danych pod istniejącą infrastrukturę cieplną z wykorzystaniem paneli fotowoltaicznych lub innych alternatywnych źródeł pozyskania energii oraz sprzedaż mocy obliczeniowej. Słowa klucz: technologia blockchain, mining, kryptowaluty, optymalizacja kosztów.

——————–
Na konferencji będą też oczywiście osoby z FlyingAtom oraz BitHub.pl

Post Author: CoinCryptoNews