Tron TRX Coin Nedir? SUN coin | SUN Farming | SUN Coin Üretimi | JustSwap

Tron coin nedir? Sun coin Farming nasıl yapılır. Tron Trx coin yorum, TRX SUN JUST
https://www.binance.com/tr/register?ref=P9SLNYA1
Tron ve sun almak için binance
https://sun.io Farm için

Tron nedir?
Tron, dağıtılmış depolama teknolojisi ile ücretsiz, küresel bir dijital içerik eğlence sistemi oluşturmayı amaçlayan ve dijital içeriğin kolay ve uygun maliyetli bir şekilde paylaşılmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir platformdur.

Tron, Eylül 2017’de Singapur merkezli, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Tron Vakfı tarafından kuruldu. CEO Justin Sun tarafından yönetilmektedir ve tanınmış teknoloji uzmanlarını içeren özel bir şirket içi geliştirme ekibine sahiptir. Bu video Tron ağını, işleyişini ve kripto para birimi Tronix’i (TRX) araştırıyor .

SUN Nedir
$ SUN, ayrıntıların yetersiz olduğu bir DeFi (merkezi olmayan finans) akıllı sözleşmesi olan SUN Finance’i güçlendirecek . Görünüşe göre $ SUN, başka bir getiri tarımı jetonu – akıllı sözleşmesinde kriptoyu stake etmenin ödülleri olarak verilen yönetişim jetonları – yalnızca bu sefer TRON blok zincirinde.

Yönetişim jetonları, kriptodaki yeni ve sıcak bir şeydir ve 2020’deki muazzam DeFi patlamasından büyük ölçüde sorumludur – yatırımcıların çoğu son iki ayda 9 milyar dolardan fazla para aktardığı bir sektör.
Haziran ayının sonlarından itibaren, birkaç gözetim dışı finansal platform, sadık mevduat sahiplerini, ağı yükseltmek veya ikincil piyasalarda satış yapmak için teklifleri oylamak için kullanabilecekleri yönetişim jetonları ile ödüllendirmeye başladı.

$ SUN, kendisinden önce gelen likidite madenciliği madeni paraları gibi işlev görecek: Çeşitli TRON tokenleri için likidite sağlayın ve ikincil pazarlarda satılabilen veya ağ yönetişim önerilerini oylamak için kullanılabilen $ SUN alacaksınız.

Birçok DeFi meme madeni para da popülaritesini artırdı ve Sun açıkça içeri girmek istiyor. $ YAM, $ TENDIES, $ SUSHI ve diğerleri piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra binlerce puan arttı. Örneğin, $ SUSHI son 24 saatte% 74 arttı.

Bir şey daha: DeFi tokenlerinin büyük çoğunluğu Ethereum’da yaşıyor ve $ SUN muhtemelen Sun’ın DeFi kalabalığının bir kısmını doğrudan bir rakip olan kendi platformuna yönlendirme çabası. DeFi topluluğu, Ethereum’a sıkı sıkıya bağlıdır. Tüm büyük DeFi projelerini listeleyen bir ölçüm sitesi olan DeFi Pulse’da listelenen 38 projeden 37’si Ethereum’a ve tek aykırı Bitcoin’e dayanıyor.

Tam olarak ne biri $ SUN ile yapabileceğiniz hala belirsiz olmasına rağmen, neyi Güneş etti açıkça bu olmasıdır “samimi bir çaba bir topluluk kendi kendisini idare etmek izin vermek.” Risk kapitalistlerinden yatırım yok, özel satışlar, ön madenler ve takım için rezerv yok. Bunun yerine $ SUN, “açık kaynaklı akıllı sözleşmeleri aracılığıyla tamamen topluluk tarafından işletiliyor”, diye tweet attı Sun.

Kripto Arbitraj Örnek: https://youtu.be/oLnt45Uhb9Y
Burgerswap kullanım: https://youtu.be/Hy3hFoCLvIE
Binance Kullanım: https://youtu.be/S84nX2kD4N0
Binance Mobil kullanım: https://youtu.be/Dl_caguZ8Og
Justswap Karşılaştırma Tron eth bnb: https://youtu.be/GWdMt84yPJE
Sushiswap kullanım: https://youtu.be/cGHe0Cdeqdw
Binance türk lirası yatırma https://youtu.be/PAF8wuCbYAg
Binance Futures: https://youtu.be/fdOo_go-x8w
Cryptocom 50 dolar: https://youtu.be/yC5FHD9kmcY

———————————————————————————————————————————-
Binance hesabı olmayanlar için üyelik linkli = https://www.binance.com/tr/register?ref=P9SLNYA1

► Telegram Grubumuza Katılın: https://t.me/Coinmuhendisiduyuru

► Bizi instagramdan takip edebilirsiniz:

https://instagram.com/coinmuhendisi

► Reklam ve İşbirliği İçin: [email protected]

Web Sitemiz: https://www.bitcoinairdrop.net

Post Author: Kane Dane

Avatar