BITCOIN NIE UROŚNIE PRZED HALVINGIEM? Koronawirus krzyżuje plany! ETH, LISK, IOTA | #ATK 04.03.2020

Bitcoin jakby nie patrzeć zachowywał się przez ostatni tydzień w dość zaskakujący sposób. Z początkiem tego roku zaczęły się pojawiać wypowiedzi ekspertów, że bicoin zaczął być postrzegany przez spekulantów i inwestorów jako tzw. safe heaven, czyli bezpieczna przystań w czasach kryzysu.

Co się okazuje. W minionym tygodniu mieliśmy masową wyprzedaż na wszystkich rynkach, jak amerykański Dow Jones, NASDAQ czy polski WIG, które zaowocowały największe spadki od czasów ostatniego. Bitcoin jednak nie okazał się wcześniej wspomnianą przystanią i zaliczył również dość mocne spadki.

Obecnie cena bitcoina ma realny zasięg do 9050 lub 9400 dolarów za sztukę. Natomiast jednak warto zwrócić uwagę, że niekoniecznie ostatnie ruchy w dół mogły być korektą i nie jest powiedziane, że dalsza panika na rynku połączona z korona wirusem może pociągnąć kurs cyfrowego złota jeszcze dół. Czego możemy się spodziewać dowiesz się w dzisiejszym wideo.

6:57 Ethereum nie wygląda zachwycająco ale rynek zaczął się poruszać w trendzie horyzontalnym. Jeżeli obcecna strefa oporu zostanie odrzucona cena ETH może się osunąć nawet do 170 USD.

7:58 Chainlink w porównaniu do ETH wygląda bardzo pozytywnie a nawet można uznać jego obecną sytuację cenową jako ewenement. W tym momencie LINK testuje strefę ostatnich szczytów i jeżeli zostanie pokonana to możemy spodziewać się dalszych wzrostów. Ważne też, że nie pokazała się żadna akcja podażowa.

10:35 Cardano (ADA) wraz z bitcoinem poszybowała w dół. Obecnie mamy testowane wsparcie i można zauważyć tendencję popytową. Czego możemy się spodziewać?

12:13 Stellar (XLM)
14:06 Tron (TRX)

16:10 IOTA docelowo może się kierować w okolicę oporu 0,25 dolara. Jednak może to być tylko korekta związana z dalszymi spadkami. Ile może kosztować jedyna w swoim rodzaju kryptowaluta, która już zagrała na nerwach nie jednego inwestora?

17:35 ZCash

19:15 Lisk (LSK) to rynek który ma za sobą ponadprzeciętny ruch wzrostowy. Kontynuacja wzrostów może spowodować dojście do ceny 1,625 USD. To jest już miejsce, w którym cena była już kilkukrotnie testowana. Tylko czy wzrosty dotrą do tej ceny? Czy najbliższe wzrosty będą wyłącznie formą korekty dalszych spadków i możemy się spodziewać osunięcia ceny do okolic 1 dolara?
21:30 Siacoin (SC)
23:20 Chiliz (CHZ)

————————————————————–

Odwiedź naszą stronę i czat https://kryptoraport.pl

Tutaj szybko kupisz bitcoina do 1000 PLN za pomocą blika
https://kantor.kryptoraport.pl

————————————————————–

Najnowsze informacje ze świata kryptowalut znajdziesz na https://bitcoin.pl

————————————————————–

Zobacz koniecznie nasze inne serie:

Analiza techniczna kryptowalut – analiza techniczna kryptowalut w parze do USD
https://www.youtube.com/playlist?list

Programista blockchain:
https://www.youtube.com/playlist?list

Podcasty:
https://darmowekrypto.org.pl/podcasty

————————————————————–

🤓Chcesz być na bieżąco, ze wszystkimi newsami z branży to śledź nas na naszych socialach⤵

🔥Facebook – http://facebook.com/kryptoraport/

🔥Twitter – http://twitter.com/KryptoRaport

——————————————————————————
🤔Chciałbyś zadać nam jakieś pytanie/zmienić coś❓

😊To śmiało pisz do nas na e-maila lub bezpośrednio przez social media👌

📩[email protected]
——————————————————————————

⚠Pamiętaj, ze ten materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje w nim zawarte mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

#bitcoin #kryptowlauty #inwestycje #spadki #koronawirus #lisk #ethereum #iota

Post Author: CoinCryptoNews